ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. О.С.Пушкіна

Архів рубрики ‘Педагогічний колектив’

Активний відпочинок колективу ЗОШ №1

3 квітня в Мукачівський ЗОШ І-ІІІ ст. N1 ім.О.С.Пушкіна була проведена педрада «Синдром професійного вигорання, підтримка психоемоційного стану вчителя»

22 листопада 2016 року у Мукачівській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім.О. С. Пушкіна відбулась зустріч з директором приватної середньої професійної школи м. Скаліца (Словаччина) – Дажа Доратеа-Мікула.

День ВЧИТЕЛЯ

День вчителя… Це свято сповнене ніжності, любові, поваги та щирості. Які б слова не були сказані в адресу вчителям, все одно їх буде мало. З нагоди цього прекрасного свята в ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. О.С. Пушкіна було проведено день самоврядування, а також вчителі приймали слова вітань на святковому концерті, який підготували учні 11-их класів.

«МРІЇ ЗБУВАЮТЬСЯ»

18 травня відбувся творчий звіт ЗОШ І-ІІІ ст.№1 ім.О.С.Пушкіна

Зустріч освітян з представниками Пенсійного Фонду

10 березня 2016 року на базі Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. О.С. Пушкіна відбулася зустріч представників Пенсійного Фонду України (Мукачівське об’єднане управління Пенсійного Фонду України Закарпатської області) з працівниками Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, №20 та Мукачівського ліцею. Кейк Надія Василівна та Домбай Ярослава Іллівна ознайомили освітян з наступними питаннями: Право на пенсію за [...]

Навчально-методичний семінар практичних психологів

18 лютого 2016 року на базі Мукачівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 1 ім.О.С. Пушкіна відбувся навчально-методичний семінар практичних психологів загальноосвітніх навчальних закладів міста Мукачева. У програмі семінару: — Соціальна адаптація до сучасних умов життя учнів із сімей ВПО та учасників АТО; — Проективні методики в роботі практичного психолога; -Використання арт-терапевтичних методів в роботі практичного [...]

sl_4

Навчальний заклад

     

sl_3

Навчальний заклад

     

DSC_3697

Педагогічний колектив