ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. О.С.Пушкіна

Архів рубрики ‘Виховна діяльність’

Вперше у Мукачеві та втретє на Закарпатті розпочав свою діяльність «ШКІЛЬНИЙ ПАТРУЛЬ»

Юні поліцейські ЗОШ №1 ім.О.С.Пушкіна склали присягу та слідкуватимуть за порядком у школі На базі саме цієї школи сьогодні, 7 листопада, відбулося відкриття нового проекту під назвою «Children patrol police». Його діяльність спрямована на пропаганду вивчення та дотримання правил дорожнього руху і проведення профілактичної роботи між учнями та молоддю з метою профілактики проявів протиправної поведінки [...]

Майстер-клас для учнів 5-6 класів

Напередодні свята Воскресіння в ЗОШ № ім.О.С. Пушкіна вчителем Папіш Л.В. проведено майстер-клас для учнів 5-6 класів з виготовлення символу свята.Діти мали можливість отримати перший досвід з виготовлення писанок в різних техніках.

Ззагальноміський фестиваль-конкурс «Воскресни, писанко!»

Учні ЗОШ №1 ім.О.С.Пушкіна активно прийняли участь у загальноміському фестивалі-конкурсі «Воскресни, писанко!»  

Театральний фестиваль казок

16 березня в ЗОШ І-ІІІ ст. N1 ім. О.С.Пушкіна пройшов театральний фестиваль казок. Учні початкових класів подарували гарний настрій та здивували своєю майстерністю

«Водний туризм»

Водний туризм – це подорожі та пригоди, шанс побачити оточуючий світ з незвичного ракурсу, тобто з води. Таку насолоду отримали учні ЗОШ №1ім.О.С.Пушкіна,(вихованці гуртків: «Водний туризм»та «Школи лідера»),що організовані на базі школи від МЦПО.Діти мали змогу на практиці освоїти навики керування катамараном,продемонстрували свої знання з підготовки та проведення водного походу.

День Вишиванки

Сьогодні в Мукачівській ЗОШ №1 дрес-кодом дня була вишиванка, в стінах школи все замайоріло різнобарвними візерунками української вишивки, а на подвір’ї школи відбувся флеш-моб : учні створили «живе серце» української Вишиванки. Проведення такого свята продемонструвало, що вихованці нашої школи відчувають себе справжніми українцями-патріотами та налаштовані на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу.

Свято Матері

11 травня в Мукачівській ЗОШ І-ІІІ ст. ім. О.С. Пушкіна пройшов виховний захід присвячений Дню Матері. Під час виступу учні привітали своїх мам піснями, віршами та зробленими власноруч подарунками.  

Всеукраїнська військово-патріотична гра «Джура»

Учні Мукачівської ЗОШ №1 Ім.О.С.Пушкіна,посіли ІІ-ге місце у міському етапі Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Джура» Вітаємо!Молодці!

Доступ до безоплатної вторинної правової допомоги.Запобігання випадкам домашнього насильства. Підліткова злочинність

10 травня у Мукачівській ЗОШ №1  відбулася зустріч учнів з представниками Мукачівського міського центру надання безоплатної вторинної правової допомоги на тему:»Доступ до безоплатної вторинної правової допомоги.Запобігання випадкам домашнього насильства. Підліткова злочинність»

Робота з дітьми під час канікул

Учні 8-А класу 29 березня відправились у похід тисячолітними стежками гір Галіш-Ловачка. Вони стояли на давній культовій вершині та милувались панорамою міста. Шлях мукачівського історика і археолога Тіводара Легоцького був їм не знайомий. Отож, наш маршрут почався улоговиною між горами Ловачка та Галіш лівим берегом глибокого каньйону, по яку тисячі років тому протікав бурхливий потічок, [...]