ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. О.С.Пушкіна

Архів рубрики ‘Виховна діяльність’

«Водний туризм»

Водний туризм – це подорожі та пригоди, шанс побачити оточуючий світ з незвичного ракурсу, тобто з води. Таку насолоду отримали учні ЗОШ №1ім.О.С.Пушкіна,(вихованці гуртків: «Водний туризм»та «Школи лідера»),що організовані на базі школи від МЦПО.Діти мали змогу на практиці освоїти навики керування катамараном,продемонстрували свої знання з підготовки та проведення водного походу.

День Вишиванки

Сьогодні в Мукачівській ЗОШ №1 дрес-кодом дня була вишиванка, в стінах школи все замайоріло різнобарвними візерунками української вишивки, а на подвір’ї школи відбувся флеш-моб : учні створили «живе серце» української Вишиванки. Проведення такого свята продемонструвало, що вихованці нашої школи відчувають себе справжніми українцями-патріотами та налаштовані на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу.

Свято Матері

11 травня в Мукачівській ЗОШ І-ІІІ ст. ім. О.С. Пушкіна пройшов виховний захід присвячений Дню Матері. Під час виступу учні привітали своїх мам піснями, віршами та зробленими власноруч подарунками.  

Всеукраїнська військово-патріотична гра «Джура»

Учні Мукачівської ЗОШ №1 Ім.О.С.Пушкіна,посіли ІІ-ге місце у міському етапі Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Джура» Вітаємо!Молодці!

Доступ до безоплатної вторинної правової допомоги.Запобігання випадкам домашнього насильства. Підліткова злочинність

10 травня у Мукачівській ЗОШ №1  відбулася зустріч учнів з представниками Мукачівського міського центру надання безоплатної вторинної правової допомоги на тему:»Доступ до безоплатної вторинної правової допомоги.Запобігання випадкам домашнього насильства. Підліткова злочинність»

Робота з дітьми під час канікул

Учні 8-А класу 29 березня відправились у похід тисячолітними стежками гір Галіш-Ловачка. Вони стояли на давній культовій вершині та милувались панорамою міста. Шлях мукачівського історика і археолога Тіводара Легоцького був їм не знайомий. Отож, наш маршрут почався улоговиною між горами Ловачка та Галіш лівим берегом глибокого каньйону, по яку тисячі років тому протікав бурхливий потічок, [...]

Робота з дітьми під час весняних канікул

Паланок – візитівка прекрасного міста над Латорицею та одне з найбільш легендарних та загадкових місць нашого міста. Культурно-пізнавальна пішохідна екскурсія перенесла учнів 5-В у неповторну атмосферу замку, дала змогу прогулятися старовинними двориками та бастіонами, побачити Мукачево з пташиного польоту, відвідати унікальні галереї та роздивитися представлені експонати. Діти дізналися багато цікавого з історії замку, його правителі, [...]

«Воскресни, писанко!»

З 16 по 22 березня в ЗОШ №1 імю О. С. Пушкіна пройшла шкільна виставка «Воскресни, писанко!». До проведення долучилися учні 1-11 класів, кращі роботи яких представлені на міському етапі фестивалю-конкупсц. Дякуємо всім за участь!

78-річниця з Дня проголошення Карпатської України

З нагоди відзначення 78-ї річниці проголошення Карпатської України в ЗОШ І-ІІІ ст.  №1 ім. О.С. Пушкіна були проведені наступні заходи: 1. Круглий стіл з лідерами учнівського самоврядування на тему: «Проголошення Карпатської України – визначна подія в історії нашої держави». 2. Інформаційна хвилинка «Червоне поле – найвідчайдушніша битва загонів Карпатської України» (шкільне радіо). 3. Перегляд д/ф [...]

«Діти дітям»

Лідерами учнівського самоврядування Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ст. № ім. О.С. Пушкіна було передано допомогу діткам Свалявського будинку дитини у рамках благодійної акції «Діти дітям». Було передано дитячі засоби гігієни та одяг. Це вже друга наша поїздка. Сподіваємось, що незабаром, буде змога знову відвідати цих неймовірно позитивних діток.