ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. О.С.Пушкіна

Архів Апрель, 2018

Посвята в Пушкінці

20 квітня 2018 р. В Мукачівській ЗОШ І-ІІІ ст. N1 ім. О.С.Пушкіна було проведено посвята в пушкінці. Першокласники з гордістю і радістю сприймали нове звання .  

Майбутнє Землі у твоїх руках

13 квітня . Під гаслом «Майбутнє Землі у твоїх руках» учні та вчителі ЗОШ №1 ім.О.С. Пушкіна активно долучилися до міської акції по благоустрою і санітарній очистці території своєї школи.

Інформаця про використання державних коштів за березень 2018 р

Інформаця про використання державних коштів за березень 2018 р ЗОШ№1 —>Завантажити

3 квітня в Мукачівський ЗОШ І-ІІІ ст. N1 ім.О.С.Пушкіна була проведена педрада «Синдром професійного вигорання, підтримка психоемоційного стану вчителя»

Учні ЗОШ№1 ім.О.С.Пушкіна долучилися до благодійної акції «Пасхальний кошик учаснику бойових дій». Діти намалювали малюнки,зробили своїми руками обереги,ляльки-мотанки,а також написали листи.

Майстер-клас для учнів 5-6 класів

Напередодні свята Воскресіння в ЗОШ № ім.О.С. Пушкіна вчителем Папіш Л.В. проведено майстер-клас для учнів 5-6 класів з виготовлення символу свята.Діти мали можливість отримати перший досвід з виготовлення писанок в різних техніках.

30 березня в Мукачiвськiй ЗОШ I-III ст. N1 iм. О.С.Пушкiна вiдбувся навчально-методичний семiнар вчителiв початкових класiв (2 клас) на тему «Формування нацiональної та етничної самосвiдомостi особистості через систему навчально-виховної роботи в початковiй школi.