ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. О.С.Пушкіна

Поліція в гостях у школярів

Цими днями в актовому залі в Мукачівській ЗОШ №1 ім. О.С.Пушкіна відбулася зустріч учнів 3-4 класів, 5-6-х та 8-9 класів з представниками поліції.

Присутніми на зустрічі були  директор школи М.М.Морека, заступники директора по навчально-виховній роботі О.Г.Сорокіна та І.В.Турянчик, вчителі початкових класів.

Мета їхнього візиту – розповісти про реальний стан роботи поліції Мукачева,про функції її виконання. Працівники правопорядку навчали дітей, як правильно діяти в тих чи інших ситуаціях, розповідали про правила дорожнього руху, визначали потенційні напрямки безпеки. Це була найголовніша тема візиту гостей. Адже особлива увага приділяється молодшій ланці учнів, які вчаться самостійно орієнтуватися на вулиці.

Учні школи цікавилися про вдосконалення діяльності роботи поліцейських. Цікава була розповідь про криміногенну ситуацію в нашому краї. Працівники поліції розповіли про злочини, які скоєні в Мукачеві. Та радує те, що вони в нашому місті дріб’язкові. Левові критерії поліції в першу чергу призначені для виконання правоохоронних функцій. Основне їх призначення характеризується, як охорона громадського порядку, попередження злочинів та інше. Поліція грає роль «силового» гаранта правопорядку. Вони повинні покращувати якість життя громадян, підтримуючи спокій в місті. Головне завдання поліції – не ловити злочинця, а запобігати злочину. Значну увагу працівники поліції звертають на підлітків, які додають іноді чимало занепокоєнь.

Безліч питань було задано учнями школи на адресу гостей школи. І жодне  не залишилося без відповіді. Учні побажали працівникам поліції плідної роботи та добрим словом підтримали їх у реалізації поставленої перед ними задачі. А ті в свою чергу пообіцяли посилити роботу щодо запобігання злочинності в Мукачеві.

Ви можете залишити коментар, або відправити trackback з Вашого власного сайту.

Написати коментар