ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. О.С.Пушкіна

Творчий звіт «З любов’ю в серці»

         14 травня 2015 року в Мукачівській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №1 ім. О.С. Пушкіна пройшов творчий звіт «З любов’ю в серці». Концертну програму відкрив шкільний хор піснею «Мальви», присвяченої воїнам, що несуть службу в зоні АТО та їхнім матерям. Хвилиною мовчання, всі присутні, вшанували загиблих героїв, що віддали своє життя за Батьківщину на сході нашої держави.

    Продовжили програму кращі солісти, переможці шкільного фестивалю «Алло, ми шукаємо таланти. Порадували своїм співом і шкільний ансамбль з піснею «Там, де гори і ліси». Традиційно на сцену вийшов ансамбль батьків та ансамбль вчителів школи.

     Східними танцями та чарівним вальсом привітав гостей шкільний хореографічний колектив. Із сольним танцем виступив Вискорка Дмитро — учень 11-А класу.

    Традиційно на сцені театральні постановки представили переможці шкільного фестивалю театрального мистецтва «Пушкінська весна-2015″. Гумореска «Блискотека» прозвучала від учениць 6-В класу — Савко Анастасії та Пехньо Едіти. Уривком із п’єси «Кайдашева сім’я» подарували глядачів учні 5-В класу. А учні 9-А класу виступили з уривком із п’єси «За двома зайцями». Та найочікуванішою, стала театральна постановка від вчителів нашої школи. Цього року вони взялися за «Ревізора» М.В. Гоголя. Бурхливими оплесками зал вітав учасників та режисера-поставника Курту Т.М.

     Фінальним номером стала пісня «Моє серце завжди буде битися за Україну»  у виконанні Сабо Анни — учениці 6-Б класу та музичний супровід фортепіано та флейти від Дяк Катерини і Тайглер Маріанни — учениць 7-В класу. Вкінці концерту всі учасники зробили сюрприз глядачам, одночасно вистроївши велике серце на сцені, що символізувало любов, мир, добро і надію на краще майбутнє.

 

 

Ви можете залишити коментар, або відправити trackback з Вашого власного сайту.

Написати коментар