ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. О.С.Пушкіна

I місце в конкурсі “Замість ялинки — новорічна композиція”

Визначено переможців конкурсу “Замість ялинки — новорічна композиція”

На базі Мукачівського центру позашкільної освіти було проведено загальноміську виставку-конкурс фітодизайнерської майстерності “Замість ялинки — новорічна композиція” (далі — Виставка).

Виставка проводилась за наступними номінаціями: “Новорічна композиція”, ”Стилізована ялинка”, ”Новорічний букет,” “Новорічний вінок”, ”Сюжетна композиція”, ”Новорічна картина чи колаж” та ”Новорічний подарунок” і за відповідними критеріями: загальне враження від роботи, ідея роботи, відповідність роботи вимогам виставки, техніка і якість виконання, новизна, оригінальність.

Представлені учнями роботи з природного матеріалу, кераміки, вишивки, різьбі по дереву, вироби із соломи, солоного тіста, художні вітражі, саморобні ялинкові прикраси, сувеніри та інше- символізують новорічно-різдвяні дійства.

Виставка доводить, що черговий етап природоохоронної акції «Не рубай ялинку» проходить в нашому місті на високому рівні і сучасні школярі чудово розуміють, що власноруч зроблена новорічно-різдвяна атрибутика, фітодизайнерські композиції і творчі витвори їх фантазії можуть надати святкового настрою на Новий рік і Різдво Христове.

Отож:

I місце – ЗОШ I-III ст. № 1 ім.О.С. Пушкіна;
ІІ місце — СШ I-III ст. №16 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів, НВК «ДНЗ-ЗОШ I ст.-гімназія»;
ІІІ місце — НВК «ЗОШ I-III ст.-ДНЗ «Гармонія», ЗОШ I-III ст. № 2 ім.Т.Г.Шевченка, НВК «3OIII I-III ст.-ДНЗ» № 11.

Ви можете залишити коментар, або відправити trackback з Вашого власного сайту.

Написати коментар