ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. О.С.Пушкіна

Виховний захід «Діалог культур»

28 березня 2017 року в школі (згідно плану роботи школи в канікулярний період)  проведено  виховний захід для учнів 8-10 класів «Діалог культур», присвячений  відзначенню  Року Японії в Україні. Під час якого  вчитель художньої культури (класний керівник 8-Б класу),Папіш Л.В. ознайомила присутніх із своєрідною культурою Японії,учні шукали відповідь на питання:

- В чому мудрість Сходу?

Також мали змогу дізнатися, що японці з дитинства виховують у собі особливу культуру, що знаходить вираження в умінні захоплюватися природою. Діти учаться в батьків спогляданню навколишнього світу й умінню «думати очима». Японці здатні годинами насолоджуватися красою пейзажу, станом цвітіння або зів’янення природи. Вони вміють співвідносити свій духовний стан зі станом природи. Прагнення до гармонії закладено в джерелах японської культури.

На завершенні заняття  присутні прийшли до висновку — мудрість Сходу учить тому, що людина може досягти справжньої самореалізації, якщо діє в гармонії з світом та з самим собою.

Знання і розуміння інших культур робить нас духовно багатими. Хочеться побажати всім, щоб прагнення долучатися до світу прекрасного не вгасало.

 

Ви можете залишити коментар, або відправити trackback з Вашого власного сайту.

Написати коментар