ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. О.С.Пушкіна

Пушкінці вшанували Великого Кобзаря

           Щовесни в цілому світі вшановують пам’ять Великого Кобзаря — Тараса Григоровича Шевченка. Цього року відзначаємо 200-ту річницю від дня народження українського генія, співця народної долі.

Заходи, присвячені видатному поету, було організовано і у Мукачівській ЗОШ №1 ім. О.С.Пушкіна. Зокрема, вчителем української мови та літератури Мейсар А.О. на базі сьомих класів було проведено літературно-музичне свято “Шевченкове слово у серці мойому…”. Учні та запрошені гості мали змогу поглибити свої знання про життєвий і творчий шлях Т.Г.Шевченка завдяки запропонованим сценкам з життя поета та відеоматеріалам, а також вшанувати літературну спадщину Кобзаря. Школярі не лише декламували вірші, а й виконували пісні на слова поета та демонстрували танці під композиції на слова Шевченка.

Вчителем початкових класів Шпонтаком О.В. був проведений урок на тему “Що ми знаємо про Т.Г. Шевченка”. Зокрема, дітям наголосили, що поет мало дбав про своє особисте життя, а завжди думав про народ, його майбутнє, вільну Батьківщину.

Крім цього, у школі провели конкурс декламаторів поезії Шевченка та творчих робіт, присвячених Кобзарю. Так, на міському етапі конкурсу читців із власною поезією на шевченківську тематику у віковій категорії 14-17 років (9-11 класи) учениця школи Кампов Аліна посіла ІІІ місце.

Також протягом місяця у школі оформлювалися стенди із стінних газет, присвячених життю і творчості Т.Шевченка — поета, прозаїка, художника (виготовлених учнями школи).

 

 

 

 

 

 

Ви можете залишити коментар, або відправити trackback з Вашого власного сайту.

Написати коментар