ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. О.С.Пушкіна

Школярі Мукачівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. О.С. Пушкіна та патрульні в незвичний спосіб нагадали водіям Мукачева про необхідність дотримання ПДР

Сьогодні в Мукачеві на вулиці Ярослава Мудрого патрульні поліцейські разом зі школярами провели профілактичну акцію в рамках Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху.

Діти із гаслами про дотримання ПДР пройшлися перехрестями та пішохідними переходами. Головна мета заходу – повідомити водіям про необхідність суворо дотримуватися ПДР та культури на дорогах.
Основними гаслами акції стали вислови про використання паску безпеки та недопущення керування напідпитку. Діти, як одна із самих незахищених верств на дорозі, цим заходом спробували нагадати та пояснити водіям важливість дотримання Правил. Під час заходу перехожі висловлювали підтримку школярам та подяку патрульним за проведену акцію.
Безпеку на дорозі під час акції забезпечили мукачівські патрульні, які на власному досвіді знають, якими катастрофічними наслідками може обернутися порушення ПДР.

Ви можете залишити коментар, або відправити trackback з Вашого власного сайту.

Написати коментар