ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. О.С.Пушкіна

            25 лютого на базі Мукачівської ЗОШ  I – III ступенів  № 1 ім. О.С. Пушкіна відбувся навчально – методичний семінар вчителів 1-х класів на тему  “Формування початкових математичних знань і способів діяльності учнів 1-х класів відповідно до Державного стандарту початкової загальної освіти ”. Мета семінару — підвищення теоретичного та методичного рівня педагогів з питань впровадження Державного стандарту на уроках математики, використання сучасних технологій навчання, покращення навичок найбільш вагомих компонентів педагогічної майстерності.

                                             

                 Доступно та змістовно виступила заступник директора з НВР Сорокіна О.Г., яка звернула увагу на важливість удосконалення уроків математики на сучасному етапі впровадження Державного стандарту.

                                           

                 З презентацією досвіду виступив вчитель Шпонтак О.В., який виділив ознаки предметної математичної компетептності, змістовні лінії курсу математики в 1-му класі, методи та прийоми навчання математики, проаналізував підручники з математики.

                                      

                    Вчитель Попадюк В.В. звернула увагу на форми роботи над задачами, етапи підготовчої роботи до розв’язування задач, презентувала відео-сюжет фрагменту  уроку, чим сконцентрувала увагу учасників семінару.

                 Психологічно позитивний клімат спілкування створила психолог школи Козинчук О.С., яка провела заняття з елементами тренінгу «Врахування індивідуальних особливостей учнів при формуванні математичних знань». Присутні з задоволенням прийняли активну участь у тренінгу.

                 Семінар пройшов на високому методичному рівні. Методист з початкової освіти Цанько Т.В. відзначила, що проведення таких заходів сприяє підвищенню інтелектуального рівня педагогів та вихованню мислячого покоління.

                                        

 

Ви можете залишити коментар, або відправити trackback з Вашого власного сайту.

Написати коментар