ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. О.С.Пушкіна

Архів Октябрь, 2019

Золота осінь -2019

Вітаємо переможців( учнів ЗОШ#1ім. О.С.Пушкіна) 31-оі туристичноі спартакіади « Золота осінь -2019» серед закладів освіти м.Мукачева . Молодці !!! Пишаємося вами !Так тримати!!!

Екскурсія до міста Будапешт

Весело та цікаво розпочали свої осінні канікули учні 11-Б класу ЗОШ №1. Екскурсія до міста Будапешт .,старовинна Буда та елегантний Пешт, радо зустрічають своїх гостей. Школярі мали можливість ознайомитися з архітектурними пам‘ятками ,численною кількістю готичних замків і древніх фортець, що розкинулися на мальовничих пагорбах, які розповідають про життя Угорської держави в різні епохи її існування!

Доки хтось думає, ‘Торнадо’ — підкорює!!!

Сьогодні учні 8-В відчули себе справжніми мандрівниками та шукачами нових пригод. Пішохідна екскурсія на гору Ловачка була нелегкою, але галасливо-позитивною. Побачити панораму міста, подихати свіжим повітрям, відчути вітер у волоссі, накричатися вдосталь, набратися енергії від дубів, які були посаджені друїдами, влаштувати пікнік — все це і навіть більше було під час нашої мега-рега крутої екскурсії! [...]

Патріотизм є нагальною потребою держави

Патріотизм є нагальною потребою держави, якій необхідні національно свідомі громадяни, здатні забезпечити країні гідне місце в цивілізованому світі. Тож у Мукачівській ЗОШ I-III ст N1 ім.Пушкіна проходив тиждень національно-патріотичного виховання. Упродовж тижня у школі відбулася низка заходів .Традиційний конкурс малюнків на тему ,,Україна- моя Батьківщина»провели вихователі групи продовженого дня.Виховуючи патріотів, ми піклуємося про майбутнє України. [...]

Військово-патріотична спортивна гра «Джура » між учнями 8 — их класів.

Сьогодні в ЗОШ №1 І-ІІІ ст. №1 ім. О.С. Пушкіна педагогом-організатором було проведено військово-патріотичну спортивну гру «Джура » між учнями 8 — их класів. Рої змагалися в таких етапах: 1. » Козацька візитка» — представлення команд, стройова підготовка. 2. «Ерудит» — інтелектуальна вікторини з історії України. 3. «Народ скаже, як зав’яже » — знання козацьких [...]

«Посвята в читачі»

Гарною традицією у ЗОШ І-ІІІ ст.N 1ім.О.С.Пушкіна стало щорічне проведення заходу «Посвята в читачі»,яке відбулося 24 жовтня. Метою цього свята є виховання шанобливого ставлення та почуття любові до книг,в також прагнення до читання. Це зустріч маленьких читачів із книгами, які оживають з казковими героями. Пізнавайте світ з книгами! Нехай вони стануть вашими вірними друзями!

Мандри «Торнадо» або коли виховна година — неформат)

Осіння прогулянка вулицями рідного міста. Пізнавально і корисно! Дорослі, гарні, розумні та незмінні своїм принципам: галасливі і щирі)

Оформлення шкільного інформаційного стенду.

Оформлення шкільного інформаційного стенду. Весело та творчо! Той час, коли ставиш завдання і лише згуртована робота учнів редколегії дає крутий результат! Good Job, Tornado!

Вітаємо переможців I-го(міського)етапу Всеукраїнського конкурсу робіт юних фото та відео аматорів «Моя Україно!»

Концепція НУШ в дії ! ЗОШ N 1 ім.О.С.Пушкіна. Успіхів вам, вчителі та учні!