ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. О.С.Пушкіна

Архів Ноябрь, 2018

Посвята в пушкінці

30 листопада в ЗОШ І-ІІІ ст.N1 ім. О.С.Пушкіна пройшов виховний захід «Посвята в пушкінці». Доповнення знань учнів про творчість поета, акторська майстерність учнів 5-х класів, перші кроки в поезії першокласників виховують любов до прекрасного, розвивають мислення та фантазію дітей. Ми з радістю прийняли наших малят в шкільну сім’ю пушкінців.

У ЗОШ #1 ім. О.С. Пушкіна відзначили Всесвітній день боротьби зі СНІДом

85-ті роковини Голодомору 1932-1933 років в Україні

« Вогонь скорботи в серці на віки» ,під таким гаслом проведено ряд заходів у ЗОШ #1 ім.О.С.Пушкіна присвячених 85-м роковинам Голодомору 1932-1933 років в Україні — геноциду Українського народу

Другий етап шкільного фестивалю «Алло, ми шукаємо таланти»

21 листопада в ЗОШ #1 ім.Пушкіна пройшов другий етап шкільного фестивалю «Алло, ми шукаємо таланти» Кажуть, що талант завжди родом з дитинства.Кожна людина народжується із зернятком у руці. Тільки потрібно знайти поле , де це зерно найкраще проросте.

ІІ етап IV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Вітаємо переможців: ІІ місце — Кость Олександра 6-В ІІ місце — Сабов Аліна 5-В

ІІ етап обласного конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фото робіт на тему: «Захисники України:історія та сьогодення»

Вітаємо переможців: ІІ місце у номінації кращий твір образотворчого мистецтва «Малюнок» — Тисленко Катерина ІІІ місце в номінації кращий літературний твір «Лист» — Радько Антон

Вітаємо переможців олімпіад

Екологія: І місце — Яковенко Поліна 9-А ІІІ місце — Тайглер Маріанна 11-Б Англійська мова: ІІ місце — Мущинко Олександра 8-В ІІІ місце — Роман Даніель 9-А ІІІ місце — Олчидаївська Дар’я 9-В Німецька мова: ІІ місце — Бабаєва Олександра 9-А ІІ місце — Безугла Даніела 10—А Математика: ІІІ місце — Глушко Андріан 7-В ІІІ [...]

Наші найкращі!!

Перший тиждень роботи «Шкільного патруля»

Минув перший тиждень роботи «Шкільного патруля».Юні поліцейські Мукачівської ЗОШ №1 сумлінно виконують свої службові обов‘язки.

Ало, ми шукаємо таланти

16 листопада в Мукачівській ЗОШ І-ІІІ ст. N1 ім.О.С.Пушкіна пройшов фестиваль «Ало, ми шукаємо таланти». Вітаємо всіх, віремо в подальший успіх та сподіваємося, що маленькі зірочки ще неодноразово порадують нас своїми талантами!