ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. О.С.Пушкіна

Архів Сентябрь, 2018

Всесвітній день туризму

 27 вересня учні ЗОШ №1ім. О.С.Пушкіна до Всесвітнього дня туризму прийняли участь у змаганнях і зайняли І місце на етапі Водний туризм.

Шкільний парламент

Школа — це співучий вулик дитячих мрій та захоплень. 25 вересня у ЗОШ # 1 відбулося перше засідання « шкільного парламенту»,адже саме процес учнівського самоврядування дає можливість удосконалювати систему виховної роботи, створювати умови для виявлення, підтримки та розвитку здібностей і обдарувань, виховання інтелектуально- розвиненої еліти нації .

Тиждень основ безпеки життєдіяльності

21 вересня 2018 року в Мукачівській ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 ім. О. С. Пушкіна в рамках тижня основ безпеки життєдіяльності було проведено виховний захід «Школа безпеки» на тему «Вогонь — мій друг, вогонь- мій ворог» для учнів 5-их класів. Протягом гри школярі активно приймали участь в конкурсах , відповідали на запитання та дізнавались корисну [...]

Спортивні змагання «Котигорошко»

21вересня в Мукачівській ЗОШ N 1 ім.О.С.Пушкіна були проведені спортивні змагання «Котигорошко» серед учнів груп продовженого дня. Бажаємо учням і далі великих перемог, значних досягнень!    

Інформаця про використання державних коштів за серпень 2018 р

Інформаця про використання державних коштів за серпень 2018 р ЗОШ№1 —>Завантажити

День знань в нашій школі

З цього дня починається офіційний навчальний рік у всіх навчальних закладах країни. І хоча День знань не є вихідним, традиційно він супроводжується урочистими заходами — шкільними «лінійками», на яких присутні всі учні та викладачі. У цей святковий день першокласники знайомляться зі школою та своїм першим учителем. Старші за них школярі після тривалих літніх канікул переходять [...]