ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. О.С.Пушкіна

Архів Май, 2018

24-25 травня в ЗОШ N1 ім. О.С.Пушкіна учні 4-х класів та їх батьки вітали своїх вчителів за те, що вкладали в кожного учня частинку себе.

Останній дзвоник

Продовженням святкування Дня вишиванки 17 травня

Продовженням святкування Дня вишиванки 17 травня у ЗОШ №1 став звітній концерт, який пройшов під гаслом :»Від творчого вчителя -до творчого учня» В цей день з шкільної сцени лунали пісні,звучала поезія,відлунювали запальні танці,зачаровували театральні дійства,акробатичні етюди.На устах дорослих та дітей райдужно випромінювалися посмішки.Творчий звіт став підтвердженням того,що в школі навчаються талановиті і обдаровані діти ,працюють [...]

Результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 1-их класів

Cвято «Прощавай букварику»

18 травня в Мукачівській ЗОШ І-ІІІ ст. N1 імені.О.С.Пушкіна було проведено свято «Прощавай букварику» . Багато в світі різних книжок, але буквар, це ключ до знань. Успіхів вам, пушкінці, та нових перемог!

Протокол засідання педагогічної ради №6

День вишиванки

Сьогодні зранку вся школа замайоріла різнобарвними кольорами вишивки,адже вже традиційно в третій четвер травня у ЗОШ №1 проходять ряд заходів ,присвячених Всесвітньому дню вишиванки. На великій перерві учні та вчителі долучилися до флешмобу, утворивши серце єднання. Вишиванка є споконвічним символом українського народу, це — національна святиня, що несе в собі духовне багатство ..  

Державна підсумкова атестація 4 класів

В ЗОШ І-ІІІ ст. N1 ім.О.С.Пушкіна проведена Державна підсумкова атестація 4 класів. Результати досягнень учнів приємно радують.    

Учні ЗОШ I-III ст. N1 ім. О. С. Пушкіна подарували гарний настрій своїм матусям

Учні ЗОШ I-III ст. N1 ім. О. С. Пушкіна подарували гарний настрій своїм матусям.

День цивільної оборони

8 травня в ЗОШ №1 ім.О.С.Пушкіна проведено “День цивільної оборони”. Під час підготовки до дня ЦО було активізовано пропаганду цивільної оборони через демонстрацію учбових фільмів,виховних бесід, навчання учнів з питань цивільної оборони та основ безпеки життєдіяльності. Основними заходами, проведеними в цей день у школі стали: – засідання штабу ЦО; – відпрацювання прийомів користування засобами індивідуального [...]