ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. О.С.Пушкіна

Архів Ноябрь, 2017

Вручення учнівських квитків

Сьогодні 27 листопада у Мукачівській ЗОШ N1 ім .О.С. Пушкіна учні пільгових категорій вже отримали свої учнівські квитки.

Місячник правових знань

З 27 листопада в ЗОШ №1 ім.О.С.Пушкіна розпочався Місячник правових знань, профілактики дитячої бездоглядності, правопорушень та негативних явищ в учнівському середовищі

24 листопада в ЗОШ №1ім.О.С.Пушкіна проведено ряд заходів присвячених вшануванню пам’яті жертв трагедії Українського народу у 32-33х роках.

День Святого Мартина в Мукачеві

5-6 листопада 2017 року з метою підготовки до участі у Святковій ході в День Святого Мартина в Мукачеві у ЗОШ I-IIIст .№1ім.О.С.Пушкіна було проведено конкурс -виставку ліхтариків.

День Української писемності

До дня Української писемності та мови, учні 10-х класів ЗОШ І-ІІІст.№1ім.О.С.Пушкіна долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту під гаслом «Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета».

Національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації. Телефон 116 123 (дзвінки за даним номером є безкоштовні)

Інспектор ювенальної превенції Мукачівського ВП: Ільтьо Марина Володимирівна Контактний телефон: (050)-774-51-05

Юні інспектори дорожнього руху

3.11.2017  відбулося змагання «Юних інспекторів дорожнього руху»,учні ЗОШ №1ім.О.С.Пушкіна прийняли активну участь. Змагання проходили з 5 етапів, кожна з команд змогла показати свої знання та вміння.

Міжнародний конкурс знавців української мови ім.Петра Яцика

24 жовтня у Мукачівській загальноосвітній школі №1 ім.О.С.Пушкіна, учні 3-4 класів прийняли участь у Міжнародному конкурсі знавців української мови ім.Петра Яцика. Конкурс має на меті утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед молоді, виховання поваги до культури й традицій українського народу.

Посвята в читачі

Гарною традицією у ЗОШ І-ІІІст.№1 ім. О.С.Пушкіна стало щорічне проведення заходу «Посвята в читачі», яке відбулося 26 жовтня. Метою цього свята є виховання шанобливого ставлення та почуття любові до книг, а також прагнення до читання. Це зустріч маленьких читачів із книгами, які оживають з казковими героями. Читайте! Пізнавайте світ із книгами! Нехай вони стануть вашими [...]