ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. О.С.Пушкіна

Архів Май, 2017

«Веселі старти»

30 травня в Мукачівській ЗОШ І-ІІІ ст. ім. О. С. Пушкіна було проведено розважально-спортивні ігри з учнями початкових класів «Веселі старти». Учні були активними та зацікавленими, проявили виносливість, спритність, силу та спортивні навики набуті на уроках фізичної культури.

«Прощавай, Букварику»

25 та 26 травня в Мукачівській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. О.С. Пушкіна було проведено свято «Від усієї душі…», де учні 1-х класів прощались з Буквариком. Всі присутні були зацікавлені казкою та чудовим виступом малят.  

Тиждень профорієнтаційної роботи

Завершальним етапом психологічної та практичної підготовки учнів до трудової діяльності є їх правильна професійна орієнтація.В рамках Тижня профорієнтаційної роботи, учні Мукачівської ЗОШ №1відвідали Мукачівський міський центр зайнятості,адже правильний вибір професії, зумовлює моральне задоволення, позитивну самооцінку, високу продуктивність праці, якість продукції. Він є точкою, в якій сходяться інтереси особистості та суспільства.    

Зустріч з Гісемом О.В.

Зустріч з автором підручника – це прекрасна нагода до конструктивного діалогу вчителя і науковця. Таку нагоду мали вчителі історії шкіл міста за ініціативи управління освіти, молоді та спорту Мукачівської міської ради та методичного кабінету управління освіти, які зустрілися з колегою-земляком, кандидатом історичних наук, автором підручників, посібників, методичних розробок з історії України, всесвітньої історії, редактором журналу [...]

     У К Р А Ї Н А ЗАКАРПАТСЬКА   ОБЛАСТЬ МУКАЧІВСЬКА   МІСЬКА   РАДА ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ        Р І Ш Е Н Н Я 23.05.2017                               Мукачево                 № 119   Про зарахування дітей до 1-их [...]

«Водний туризм»

Водний туризм – це подорожі та пригоди, шанс побачити оточуючий світ з незвичного ракурсу, тобто з води. Таку насолоду отримали учні ЗОШ №1ім.О.С.Пушкіна,(вихованці гуртків: «Водний туризм»та «Школи лідера»),що організовані на базі школи від МЦПО.Діти мали змогу на практиці освоїти навики керування катамараном,продемонстрували свої знання з підготовки та проведення водного походу.

Фестиваль «Театральна весна 2017″

Чудовий фестиваль «Театральна весна» пройшов у актовому залі Мукачівської ЗОШ №1 ім. О.Пушкіна. Школярі яскраво продемонстрували свої театральні здібності, розповіли присутнім чудові історії, показали гумористичні вистави. Відпочити та оцінити підготовку учнів до спектаклів до школи завітали і актори Мукачівського драматичного театру. У програму театрально-мистецького фестивалю входили такі вистави, як: »Золотий ключик або пригоди Буратіно»,»Пан Коцький», «Жадібний гном», [...]

День Вишиванки

Сьогодні в Мукачівській ЗОШ №1 дрес-кодом дня була вишиванка, в стінах школи все замайоріло різнобарвними візерунками української вишивки, а на подвір’ї школи відбувся флеш-моб : учні створили «живе серце» української Вишиванки. Проведення такого свята продемонструвало, що вихованці нашої школи відчувають себе справжніми українцями-патріотами та налаштовані на збереження культури, звичаїв й традицій свого народу.

Свято Матері

11 травня в Мукачівській ЗОШ І-ІІІ ст. ім. О.С. Пушкіна пройшов виховний захід присвячений Дню Матері. Під час виступу учні привітали своїх мам піснями, віршами та зробленими власноруч подарунками.  

Всеукраїнська військово-патріотична гра «Джура»

Учні Мукачівської ЗОШ №1 Ім.О.С.Пушкіна,посіли ІІ-ге місце у міському етапі Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Джура» Вітаємо!Молодці!